Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Techniczny / Serwisant

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź (Teofilów)

Nr Ref.: PP

Opis stanowiska:

- realizacja prac montażowych, konserwacyjnych oraz remontowych,
- diagnostyka usterek i nieprawidłowości w działaniu urządzeń,
- naprawa i usunięcie wykrytych nieprawidłowości,
- obsługa narzędzi ręcznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi,
- dbałość o porządek i bezpieczeństwo.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,
- wysokie umiejętności manualne,
- Umiejętność obsługi komputera;
- łatwość przyswajania wiedzy technicznej,
- samodzielność
- sumienność
- dokładność
- odpowiedzialność

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- perspektywy rozwoju zawodowego,
- pakiet niezbędnych szkoleń.