Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Serwisant maszyn i urządzeń pneumatycznych

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodnipomorskie

Zadania:

- Uruchamianie nowych zestawów urządzeń pneumatycznych.
- Bieżąca obsługa sprężarek oraz innych urządzeń pneumatycznych znajdujących się na przydzielonym terenie.
- Kontakt z użytkownikami w celu utrzymania właściwych relacji partnerskich.
- Udzielanie wsparcia technicznego klientom i współpracownikom.
- Realizacja zleceń przeglądów okresowych urządzeń.
- Współpraca z działem koordynacji serwisu.

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne lub minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Wysoka kultura osobista.
- Terminowość i rzetelność.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
- Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy.
- Wsparcie techniczne.
- Samochód służbowy.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.