Wyróżnienia


Walter Kompressortechnik
  • Firma Walter Kompressortechnik Polska posiada w swojej ofercie urządzenia wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się takie urządzenia jak sprężarki, osuszacze, separatory, filtry i inne części do kompresorów.Sprężarki

sprężarki wysokociśnieniowe
sprężarki tłokowe
sprężarki bezolejowe
 
       
sprężarki wysokociśnieniowe
wysokociśnieniowe
sprężarki kontenerowe
niskiego ciśnienia
sprężarki kontenerowe
doprężacze
 
       
 
sprężarki kontenerowe
kontenerowe
   
 

Sprężarki śrubowe

sprężają gaz za pomocą śrub, które zmniejszają przestrzeń znajdującą się pomiędzy otworami ssawnymi a otworami tłocznymi. Najczęstszym zastosowaniem sprężarek śrubowych są instalacje przemysłowe oraz liczne place budowy. Wydajność sprężarek śrubowych jest zależna od ich konstrukcji.

Więcej informacji na temat sprężarek śrubowych >>

Sprężarki tłokowe

sprężają powietrze za pomocą ruchów tłoka w cylindrze. Dzielą się one na kompresory działające na zasadzie sprężania jednostopniowego oraz dwustopniowego. W przypadku sprężarek tłokowych działających dwustopniowo, jeden z cylindrów jest niskiego, a drugi wysokiego ciśnienia.

Więcej informacji na temat sprężarek tłokowych >>

Sprężarki przewoźne

są specjalnym typem kompresorów, które są umieszczone na przyczepach. Dzięki temu, że łatwo je przenościć, nadają się idealnie do użytku przez firmy budowlane, które potrzebują sprężonego powietrza do instalacji pneumatycznych oraz narzędzi zasilanych powietrzem.

Więcej informacji na temat sprężarek przewoźnych >>

Ostatnie Realizacje
Nowości w ofercie
Aktualności